Віртуальний тур

Про нас

Незважаючи на статус одного з найбільших індустріально-промислових центрів по всій Україні, розташовані в безпосередній близькості від Кривого Рогу турбази здатні легко та просто задовольнити запити та побажання навіть найвибагливіших та найвибагливіших відпочиваючих. Тут є всі необхідні умови для яскравого та повноцінного відпочинку далеко від міського шуму та суєти на тлі мальовничої зеленої природи Карачунівського водосховища. При цьому вартість такого варіанта приємного проведення часу традиційно доступна для максимальної кількості мешканців та гостей нашого міста.

Слід зазначити, що база відпочинку під Кривим Рогом є чудовим економним варіантом для відпочинку практично будь-якої пори року з тієї простої причини, що знаходиться в безпосередній близькості від міста. Однак, незважаючи на це, тут завжди тихо, спокійно і немає такого сильного промислового забруднення, яке давно є невід'ємним «атрибутом» Кривого Рогу. Подолавши всього 20 км у бік заміського селища Кудашеве, ви завжди зможете повною мірою відпочити від усіх життєвих проблем та турбот, які щодня заповнюють усі наші думки та дії.

У селі Кудашеве турбази Кривого Рогу представлені великою кількістю різноманітних об'єктів, кожен з яких готовий запропонувати гарні умови для відпочинку максимальній кількості гостей та постояльців. Втім, далеко не всі з них відрізняються ідеальним поєднанням бездоганної якості, комфортними умовами проживання та ціновою доступністю. Проте все це не стосується туристичної бази «Бригантина», яка протягом багатьох років незмінно пропонує найвигідніші та найоптимальніші умови для відпочинку та проживання всім зацікавленим особам. У цьому завжди можна переконатись на власному досвіді.

Турбаза «Бригантина» у Кривому Розі по праву вважається однією з найкращих у своєму роді. До уваги гостей тут пропонуються комфортабельні сучасні будиночки, в яких є зручності, звичні для мешканців нашого міста. І все це в безпосередній близькості від Карачунівського водосховища, яке в виснажливу літню спеку допомагає чудово впоратися зі спекою. Вартість проживання традиційно залишається доступною для максимальної кількості відпочиваючих. У літню пору року багато мешканців Кривого Рогу проводять свої вихідні саме у нас у колі сім'ї та друзів.

Карта проїзду
"Бригантина" розташована 20 км. від м. Кривий Ріг на мальовничому березі річки Боковенька на початку Карачунівського водосховища.